Ցիտադելին EXPO Armenia 2023-ում
EXPO Armenia 2023 ցուցահանդեսում Citadeli ընկերությունն ընդունել է շինարարական և վերանորոգման նյութերով հետաքրքրված այցելուներին։
Ցիտադելին ցուցահանդեսային տարածքում ներկայացրել է ընկերության արտադրանքի հիմնական մասը՝ կաղապարային համակարգեր, շինարարական հեծաններ, վերելակներ, նրբատախտակ, հիդրո և ջերմամեկուսիչ նյութեր, ճակատային և ներքին ներկեր և այլն։
Ցուցահանդեսում ներկայացված էին նաև Ցիտադելի շինարարական և վերանորոգման նյութերից պատրաստված նախագծերի պատկերներ։
Այցելուների առանձնահատուկ ուշադրությունն են գրավել գերմանական PERI ապրանքանիշի DUO կաղապարային համակարգը և ջերմամեկուսիչ ֆասադային նյութերը։ Վաճառքի մենեջերները և Ցիտադելի ինժեներները պատասխանեցին հետաքրքրված այցելուների հարցերին:
Ցուցահանդեսը տևեց 3 օր EXPO YEREVAN ցուցահանդեսային տարածքում և գրավեց շուրջ 13000 այցելու:
Հիշեցնենք, որ Ցիտադելին Հայաստանում գործում է 2021 թվականից և առաջարկում այնպիսի միջազգային ապրանքանիշերի նյութեր, ինչպիսիք են PERI, FORM-ON, DAHAN, ZTM, SVEZA, ICOPAL, PENOLEX, TGM, ISOVER, SYPLY, CHROMODOMI և այլ արտադրողներ։

Цитадели на EXPO Армения 2023
На выставке EXPO Армения 2023, компания Цитадели принимала посетителей, интересующихся строительными и ремонтными материалами.
В выставочном пространстве Цитадели представила основную часть продукции компании: опалубочные системы, строительные балки, стояки, фанеру, гидро- и теплоизоляционные материалы, фасадные и интерьерные краски и другие.
В выставочном пространстве также были представлены визуалы проектов, выполненных из строительных и ремонтных материалов Цитадели.
Особое внимание посетителей привлекла опалубочная система DUO немецкой марки PERI, и теплоизоляционные фасадные материалы. На вопросы заинтересованных посетителей отвечали менеджеры по продажам, и инженеры Цитадели.
Выставка проходила в течение 3 дней в выставочном пространстве EXPO YEREVAN и собрала около 13 000 посетителей.
Напоминаем, что Цитадель работает в Армении с 2021 года и предлагает рынку материалы таких международных брендов, как PERI, FORM-ON, DAHAN, ZTM, SVEZA, ICOPAL, PENOLEX, TGM, ISOVER, SYPLY, CHROMODOMI и других производителей.